Directeur
Meester Ivar
Interne begeleiding Peuters en groep 1 t/m 8
Juf Annemarie
Coördinator LKP, administratie en Cultuuronderwijs
Meester Robert
Coördinator rekenonderwijs
Juf Angela
Coördinator taalonderwijs
Meester Wim
Groepsleerkrachten:
Groep 1/2 a:
Maandag en dinsdag Juf Mirjam
woensdag, donderdag en vrijdag Juf Aysel
Groep 1/2 b:
Maandag, dinsdag en woensdag Juf Shelley
donderdag en vrijdag Juf Urmi
Groep 3:
Maandag t/m donderdag Juf Sue-Anne
vrijdag Juf Shirley
Groep 4:
Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag Meester Vincent
Dinsdag Juf Cangül
Groep 5:
Maandag, dinsdag, donderdag juf Teddy
Woensdag en vrijdag juf Lily
Groep 6:
Maandag t/m vrijdag Meester Wim
Groep 7:
Maandag t/m woensdag Juf Nimet
Lichamelijke opvoeding:
Meester Miquel
Leraarondersteuner:
Juf Shirley
Vrijwilliger:
Meester Peter
Meester Robert
School Maatschappelijk Werk:
Juf Roshni
Vakdocenten LKP (Leerkansen profiel) en BBS (begeleid buitenspel):
Techniek: meester Paul
Beeldend: juf Ilona en juf Esther
ICT: meester Ronnie
Koken: meester Bas
Wereldwijzer: juf Shirley
Muziek: juf Charlotte en juf Claudia
Meester Ivar
Interne begeleiding Peuters en groep 1 t/m 8
Juf Annemarie
Coördinator LKP, administratie en Cultuuronderwijs
Meester Robert
Coördinator rekenonderwijs
Juf Angela
Coördinator taalonderwijs
Meester Wim
Groepsleerkrachten:
Groep 1/2 a:
Maandag en dinsdag Juf Mirjam
woensdag, donderdag en vrijdag Juf Aysel
Groep 1/2 b:
Maandag, dinsdag en woensdag Juf Shelley
donderdag en vrijdag Juf Urmi
Groep 3:
Maandag t/m donderdag Juf Sue-Anne
vrijdag Juf Shirley
Groep 4:
Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag Meester Vincent
Dinsdag Juf Cangül
Groep 5:
Maandag, dinsdag, donderdag juf Teddy
Woensdag en vrijdag juf Lily
Groep 6:
Maandag t/m vrijdag Meester Wim
Groep 7:
Maandag t/m woensdag Juf Nimet
Donderdag en vrijdag juf Angela
Groep 8:
Maandag t/m vrijdag Juf Filiz
Lichamelijke opvoeding:
Meester Miquel
Leraarondersteuner:
Juf Shirley
Vrijwilliger:
Meester Peter
Juf Mirijan
Juf Leila
Meester Robert
School Maatschappelijk Werk:
Juf Roshni
Vakdocenten LKP (Leerkansen profiel) en BBS (begeleid buitenspel):
Techniek: meester Paul
Beeldend: juf Ilona en juf Esther
ICT: meester Ronnie
Koken: meester Bas
Wereldwijzer: juf Shirley
Muziek: juf Charlotte en juf Claudia